Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem, podobnie jak Ty nie zgadzam się na to, aby w przestrzeni medialnej pojawiały się o naszym mieście nieprawdziwe informacje, które stawiają sobie za cel ośmieszenie tego, co dla nas najcenniejsze.

Najbardziej zaskakujące jest to, że polityczne spory przesłoniły wielu stronom tego konfliktu cel nadrzędny, tym celem jest pomyślność mieszkańców.

Mam 48 lat i w tym czasie udało mi się osiągnąć większość z zakładanych przez siebie celów. Mam wspaniałą rodzinę, żonę i trzy córki. Jestem wielokrotnym medalista i olimpijczykiem. Reprezentowałem Polskę 160 razy z orłem na piersi, zawsze podkreślając przy tym, że jestem z Radomia. Po zakończonej karierze sportowca pracowałem jako trener i menadżer.

Wszystko, co udało mi się osiągnąć, zawdzięczam ciężkiej zespołowej pracy i miastu, które dało mi szansę na start w dorosłość. Dziś przyszedł czas spłacenia długu wobec Radomia i jego mieszkańców.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy?

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, REAGOWAĆ SPRAWNIE, DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

MŁODZI TEŻ CHCĄ ZMIANY!
CZAS NA NOWEGO PREZYDENTA RADOMIA!

Nazywam się Zuzanna Prygiel. Mój tata to Robert Prygiel. Wielokrotny medalista, uczestnik igrzysk olimpijskich, sportowiec, który 160 razy reprezentował nasz kraj z orłem na piersi. Radomianin z krwi i kości. Mój wzór i pierwsza miłość. To on nauczył mnie wszystkiego. Pokazał, że prawdziwa wartość człowieka może być mierzona jedynie tym, co chce dać od siebie innym. Gdy miałam jakikolwiek problem i pytałam co mam zrobić, odpowiadał: „Daj od siebie tyle, ile jesteś w stanie, plus 25 procent więcej”.

Jest najwspanialszym człowiekiem na ziemi. Ciepłym i czułym, ale również konkretnym i wymagającym. Jestem przekonana, czuje to cała sobą, że poruszy serca Radomian i sprawi, że nasze miasto, z którego my młodzi nie chcemy wyjeżdżać, znów będzie wielkie!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!