Do boju o nowy Radom!

Do boju o nowy Radom!

Kampania na pierwszym etapie dobiegła końca! Badania wskazują, że mamy realną szansę na drugą turę, w której zmierzę się z Radosławem Witkowskim. Był to dla mnie zupełnie nowy czas.

czytaj dalej
Osobisty asystent przedsiębiorcy

Osobisty asystent przedsiębiorcy

Powołamy specjalny wydział, odpowiedzialny za prowadzenie od początku do końca przedsiębiorców, którzy zamierzają rozwijać w Radomiu, kluczowe z punktu widzenia miasta inwestycje.

czytaj dalej
Od rana na szlaku!

Od rana na szlaku!

Mimo, że wczesnowiosenna aura nie rozpieszcza, od rana jesteśmy na szlaku! Z potężną dawką pozytywnej energii i uśmiechu, którą dzielimy się z radomianami.

czytaj dalej
Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Idalin

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Idalin

Wczoraj odbyło się ważne spotkanie Mieszkańców z dzielnicy Idalin z udziałem kandydatów na radnych miasta. Głównym tematem spotkania był problem stanu infrastruktury drogowej na terenie naszej dzielnicy, ze szczególnym uwzględnieniem ulicy Idalińskiej, Przejazd, Mazowieckiej i innych.

czytaj dalej
Weekend z #DrużynaPrygla za nami

Weekend z #DrużynaPrygla za nami

Weekend wraz z #DrużynaPrygla spędziliśmy na rozmowach z Mieszkańcami naszego miasta. Porozmawialiśmy o Radomiu, o potrzebach zmiany. Wzajemnie wymieniliśmy się wizją na tworzenie nowego, lepszego miasta.

czytaj dalej
Walczymy o Piotrówkę!

Walczymy o Piotrówkę!

Posłuchajcie Mikołaja Kurbiela naszego eksperta Urbanisty, co przeleciało nam przez palce przez te kilkanaście lat nic w tej sprawie nierobienia.

czytaj dalej

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!