Jesteśmy grupą kreatywnych i kompetentnych ludzi, zaangażowanych i gotowych pracować wspólnie dla rozwoju naszego miasta. Myślimy o Radomiu na dwa sposoby. Zamierzamy działać szybko, rozwiązując w pierwszej kolejności najpilniejsze problemy mieszkańców. Jednocześnie planujemy strategicznie – długoterminowo.

Mamy odważne, ale realne pomysły nie tylko dla naszego okręgu, ale i całego miasta. Zamiast mówić „nie da się”, proaktywnie rozważamy, co zrobić, żeby się dało. Nie zamierzamy jednak wcielać naszych idei bez konsultacji społecznych. Bo Radom ma być przede wszystkim miastem, jakiego pragną Radomianie.

1. Bezpieczne podróżowanie

Budowa odwodnienia, chodników i parkingów w miejscach, którym tego brakuje. Usprawnienie kursującej po naszych osiedlach komunikacji miejskiej.

2. Budowa przedszkoli i żłobków

Aby nasze miasto miało szansę się rozwijać musimy postawić na młode rodziny.

3. Radom przyjaznym miejscem dla dzieci

Renowacja przyblokowych placów zabaw i odbudowa kładek na Ustroniu, zapewniających bezpieczeństwo szczególnie najmłodszym.

4. Stawiamy na tereny zielone!

Rekultywacja przestrzeni rekreacyjnych, sadzenie drzew i troska o te już rosnące, ogrodzony wybieg dla psów obok „sadku”.

5. Aktywacja społeczno-kulturalna seniorów

Nasi najstarsi mieszkańcy, którzy pracowali całe życie na rzecz naszego miasta, zasługują na godny odpoczynek po latach.

Chcesz zmieniać z nami miasto na lepsze? Zagłosuj na nas w 2. Okręgu:

  1. ŁUKASZ BIAŁCZAK – radomianin od urodzenia, mąż, ojciec dwójki córek. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, menedżer, ekonomista, kierownik licznych projektów edukacyjnych promujących kształcenie zawodowe. Zaangażowany w działalność społeczną i gospodarczą promującą polskie produkty i przedsiębiorczość. Od 2016 roku zarządza największą organizacją pracodawców, skupiającą najlepsze firmy w regionie radomskim. Więcej>>>
  2. MATEUSZ GŁUCH – od urodzenia mieszka w Radomiu, ukończył studia na wydziale nauczycielskim, mąż i ojciec dwójki dzieci, sportowiec, brązowy medalista na Mistrzostwach Świata i pięciokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu. Więcej>>>
  3. TOMASZ CHUCHAŁA – mąż, ojciec dwóch synów, nauczyciel, przedsiębiorca, wolontariusz, lider osób z „Ruchu Dobrobytu i Pokoju”. Więcej>>>
  4. MAGDALENA MACIASZCZYK – żona i matka dwojga dzieci, babcia dwojga wnucząt, przedsiębiorca.
  5. CEZARY GUZAL – ojciec syna i córki, mąż nauczycielki, biegły przy sądzie okręgowym w Radomiu, rzeczoznawca samochodowy. Więcej>>>
  6. ADA PAWŁOWSKA – rodowita radomianka, lada moment inżynier informatyk, od pięciu lat aktywna zawodowo. Wspomaga charytatywnie, szczególnie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chce zmienić Radom w miasto, z którego młodzi już nie będą wyjeżdżać, a nawet przyjeżdżać z innych części kraju. Więcej>>>
  7. MAŁGORZATA FAVORITO – z domu Czortek, wnuczka honorowego obywatela Radomia. Ukończyła Zarządzanie Biznesem w College’u w Sydney. Mama 14-nastoletniej córki. Pracownik Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Komendzie Wojewódzkiej PSP Radom, Przewodnicząca OPZZ Konfederacji Pracy. Jej największą pasją jest taniec. Więcej>>>

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!