Do boju o nowy Radom!

Kampania na pierwszym etapie dobiegła końca! Badania wskazują, że mamy realną szansę na drugą turę, w której zmierzę się z Radosławem Witkowskim. Był to dla mnie zupełnie nowy czas. Próbowano nas zastraszać, skłócać, prowadzono przeciwko nam brudną kampanię, ale złamać ducha im się nie udało.

Z punktu widzenia zwykłego człowieka, muszę przyznać, że jest to straszne, jak odbywa się w naszym kraju polityka – również ta samorządowa. Jest jeszcze czas, aby to zmienić, aby podwyższyć standardy i przywrócić Radom jego mieszkańcom!

My to zrobimy! Dziękuję całej #DrużynaPrygla! Dziękuję rodzinie za wsparcie! Jesteście wielcy! Do boju o nowy Radom!

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!