Musimy zrobić wszystko, aby wrócić tam, gdzie nasze miejsce!

Cóż powiedzieć… Szkoda wieloletniego wysiłku, poświęcenia i zaangażowania. Szkoda kibiców, szkoda miasta i szans, jakie daje posiadanie klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak cennym jest dla wizerunku miasta i w ogóle jego PR-u drużyna sportowa, która zwycięża i walczy reprezentując je w kraju i na świecie.

Niby wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że szanse na utrzymanie się w PlusLidze, są niewielkie, ale dziś dopiero dociera do człowieka, co się stało.

Kiedy zaczynałem w Czarnych, graliśmy w drugiej lidze. W dwa sezony udało nam się wspólnym wysiłkiem całej drużyny i wielu jej przyjaciół awansować z drugiej do pierwszej, a następnie z pierwszej do Plusligi.

Gdy moje starania zostały docenione i zostałem pierwszym trenerem Czarnych, przy znikomym, najniższym budżecie z wszystkich klubów, potrafiliśmy awansować do Play Offów i przez wiele lat utrzymywaliśmy się wysoko, nigdy nie będąc zagrożeni spadkiem.

To w czasach gdy byłem trenerem, w Czarnych grali reprezentanci kraju, mistrzowie Europy i świata: Tomasz Fornal, Norbert Huber, Bartek Bołądź, Daniel Pliński, Wojciech Żaliński. Była spora ekipa z zagranicy, zdobywcy Ligi Mistrzów: David Smith czy Lukas Kampa…
Medalistów mistrzostw Europy Dejan Vincic, Alen Pajenk …

Zbudowaliśmy drużynę, klub i całą wielką radomską społeczność wokół Czarnych, od zera…

Dziś patrzę, jak nasza ukochana drużyna spada do pierwszej ligi i nie mogę powstrzymać emocji.

Tak jest już jednak w sporcie. Trzeba wiedzieć jak zostać człowiekiem, gdy zdobywa się szczyty i jak wzniecić w sobie ponowny ogień, gdy pojawiają się niepowodzenia.

Musimy zrobić wszystko, jako miasto, sponsorzy zawodnicy, aby wrócić tam, gdzie nasze miejsce.
Wierzę w to.

[fot: Joanna Gołąbek/ sportowe24]

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!