Szanowni Państwo, drodzy radomianie!

Jeszcze nigdy nasze miasto nie było tak blisko wyrwania się spod dyktanda politycznego establishmentu. Polityków, którzy od lat prowadzą w Radomiu swoje wojny, a nasze miasto służy im jedynie jako odskocznia do robienia kariery w wielkiej polityce, albo lokalnych strukturach partyjnych.

Nie ma znaczenia, z jakiej są partii – udowadniają to nam nieustannie w Radzie Miasta pełnej chaosu i w urzędzie, który pozbawiony jest świeżości i nowoczesnego spojrzenia na zarządzanie tak dużym miastem, jakim jest Radom. To jest różnica, której nie rozumieją. Oni chcą rządzić – moją misją będzie zarządzanie, a to ogromna różnica.

Populacja Radomia spada drastyczne. W tym rankingu przodujemy w całym kraju. W roku 2050 z miasta jeszcze niedawno liczącego 200 tys. mieszkańców zostanie niecałe 150 tys. Jeszcze jedna tak słaba kadencja i będą mogli wybierać nie prezydenta, a burmistrza. Myślę, że warto wziąć to pod uwagę podczas najbliższych wyborów.

Mamy w Radomiu ogrom wykwalifikowanych pracowników administracji samorządowej, ludzi, dzięki którym miasto funkcjonuje, ale zaszczuwani, źle traktowani i niekompetentnie zarządzani nie są w stanie wykorzystać całego swojego potencjału. Brak wizji spowodowany zmęczeniem – co biologicznego i fizycznego punktu widzenia wydaje się naturalne i oczywiste – jest tym, co sprawia, że tracimy kolejne szanse.

Radom nie jest własnością polityków czy urzędników. To nasze wspólne dobro i obowiązek, który mamy za zadanie nieść przez historię w ten sposób, aby stał się najwspanialszym miejscem do życia. Nie ma znaczenia, na kogo głosujesz w „dużej polityce”, kogo popierasz i jakie wyznajesz polityczne poglądy. Proszę Cię dziś o jedno, pomyśl o Radomiu jako o mieście, które rozwija się bez „naszości i waszości”. Mieście, w którym jest miejsce dla każdego z nas, a zadaniem włodarza, jest realizowanie tego – czego oczekują mieszkańcy!

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!