Zapraszam do obejrzenia naszego spotu wyborczego!

Urodziłem się w Radomiu i tu zaczęła się moja droga do celu. Zwykły chłopak z miejskiego blokowiska. Zawsze głośno mówiłem, skąd jestem — a jestem stąd!
Z miasta, o którym mówią różnie – często oceniając je niesprawiedliwie. Radom ma ogromny potencjał i żyją w nim wspaniali ludzie. Daję Wam moją gwarancję „Gwarancję Prygla”, że gdy zostanę nowym prezydentem Radomia, zbudujemy miasto naszych marzeń! Zapraszam do obejrzenia naszego spotu wyborczego! Dobrego dnia!

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!