Idziemy rozbić ten beton! Radom potrzebuje świeżości!

Dzisiaj na Placu Jagiellońskim odbyła się konferencja.

– Rozbijemy ten polityczny beton. Mnie, kandydatowi na prezydenta zarzuca się, że brakuje mi doświadczenia. Wiceprezydent Mateusz Tyczyński został pracownikiem Urzędu Miejskiego bez wyższego wykształcenia. I teraz to on zarzuca mi brak doświadczenia. Dlaczego został? Bo był dyrektorem biura poselskiego Radosława Witkowskiego. Kolejne sytuacje? Pani Kalinowska i pan Molenda. To ludzie, którzy jeszcze niedawno krytycznie oceniali rządy Radosława Witkowskiego, a teraz uśmiechają się wraz z nim i są na jego listach. Takich przykładów jest wiele – mówił Robert Prygiel.

Po tej wypowiedzi Prygiel symbolicznie rozbił ścianę z napisem „zabetonowane miasto”. Na miejscu były też jeszcze dwie inne tabliczki z napisami „zabetonowana władza” i „zabetonowane myślenie”. Pierwsza z nich dotyczy kwestii związanej z urbanistyką miasta i obecnymi pracami nad ogólnym planem zagospodarowania przestrzennego

-Pan prezydent nie ogłosił tego publicznie, nie zrobił konsultacji. Zrobił to po to, żeby później nie były składane żadne wnioski, żeby nie musiał później dogadywać się z radą. Niestety, interes partyjny w mieście bierze górę nad interesem mieszkańców. Ja jako społecznik widzę to na każdym kroku – tłumaczył Mikołaj Kurbiel, kandydat do Rady Miejskiej z KWW Nowego Prezydenta Radomia Roberta Prygla.

Wojciech Bernat rozbił natomiast tabliczkę z napisem „zabetonowane myślenie”. Nawiązał w swojej wypowiedzi do tego, że 10 lat temu, kiedy sam walczył o fotel prezydenta Radomia, udzielił w drugiej turze wyborczego poparcia Witkowskiemu. – Po tych prawie 10 latach moja wiara i nadzieje wzbogacone są jeszcze doświadczeniem i obserwacją tego, co dzieje się w naszym mieście. Z tego miejsca chciałbym zaapelować, żebyście trzeci raz nie popełniali tego błędu. W mieście potrzebny jest nowy lider, taki, który przywróci świeżość naszemu miastu – wyjaśniał Wojciech Bernat z KWW Nowego Prezydenta Radomia Roberta Prygla.

Konferencja odbyła się na Placu Jagiellońskim. Miejsce nie było przypadkowe, bowiem Robert Prygiel skrytykował władze miasta za to, w jaki sposób została wykonana jego przebudowa. – Tu miała być zieleń, fontanna, parking podziemny. Miało być miejsce, których brakuje w naszym mieście, w których mieszkańcy mogą odpocząć i się zrelaksować. Nie wszystkich naszych mieszkańców stać na regularne wyjazdy za granicę jak prezydenta Witkowskiego. Radomianie potrzebują takich miejsc i my będziemy je tworzyć – zapowiedział Prygiel. Kandydat na prezydenta zapewnił, że po wygranych wyborach podejmie kroki, żeby przebudować to miejsce. Zamiast betonowych płyt, miałaby pojawić się tu trawa i miejsca do wypoczynku.

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!