Radomska Strefa Relaksu w centrum Radomia!

Takiego miasta chcemy! Chcemy więcej zieleni! Nasza propozycja? Radomska Strefa Relaksu w centrum Radomia! Ogromny trawnik jak na stadionie piłkarskim, zieleń drzewa i krzewy… Leżaki, pikniki i muzyka na żywo. To wszystko da wypoczynek i zapewni dodatkowe szanse rozwoju dla radomskich restauratorów! Zrobimy to! #DrużynaPrygla

Kto wpadł na pomysł, aby pięknie położony plac wyłożyć betonowymi płytami i pozbawić tym samym mieszkańców miejsca do rekreacji i wypoczynku? Takie rzeczy nie dzieją się w żadnym mieście w Europie. Nowoczesny trend jest inny i zupełnie odwrotny niż ten proponowany przez ostatnie kilkanaście lat w Radomiu.

Mamy na to plan! Stworzymy w centrum miasta Radomską Strefę Relaksu dla wszystkich mieszkańców. Ogromny trawnik z systemem nawadniania i odprowadzania wody — tak jak dzieje się to na stadionach piłkarskich. Będzie to przestrzeń pełna drzew i krzewów z możliwością zorganizowania pikniku, przeznaczona do wypoczynku i zabaw dla całych rodzin.

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!