Zabetonowane miasto! Zabetonowana władza! Zabetonowane myślenie! To wszystko niszczy nasze miasto od kilkunastu lat.

Zabetonowane miasto! Zabetonowana władza! Zabetonowane myślenie! To wszystko niszczy nasze miasto od kilkunastu lat.

Obietnice, następnie ich niedotrzymywanie, nic nie robienie, kolejne obietnice, wybory i nic nierobienie… Tak wygląda obieg zamknięty władzy polityków. #DrużynaPrygla idzie z nowym i świeżym przekazem! Dziś symbolicznie rozbiliśmy beton w każdym z tych trzech aspektów!

Dosyć betonowania miasta! Chcemy więcej zieleni! Dosyć betonowana władzy i kolesiostwa! Chcemy konkursów na najważniejsze stanowiska i zarządzania przez ekspertów! Dosyć ograniczonego myślenia i zabijania w ludziach kreatywności! Urzędników mamy świetnych, ale są źle zarządzani, a ich pomysłowość i energia skutecznie wygaszana! Zmienimy to!

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!