Robert Prygiel w Mocnej Rozmowe na antenie Radia Radom

Zapraszam do wysłuchania porannej rozmowy w Radio Radom 87,7FM, a w niej między innymi raporcie Najwyższa Izba Kontroli (𝐍𝐈𝐊) w sprawie zabezpieczenia polskich miast i gmin w sytuacjach kryzysowych. Chcielibyśmy się dowiedzieć od Pana Witkowskiego, jaki stan mają schrony w Radomiu i jak jest przygotowana Obrona Cywilna w mieście, które produkuje broń i w regionie, w którym produkuje się amunicję. Czasy są nieciekawe, odpowiedzialny prezydent miasta myśli na długo do przodu. Czy tak jest w Radomiu?

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!