Weekend wraz z #DrużynaPrygla za nami!

Weekend wraz z #DrużynaPrygla spędziliśmy na rozmowach z Mieszkańcami naszego miasta. Porozmawialiśmy o Radomiu, o potrzebach zmiany. Wzajemnie wymieniliśmy się wizją na tworzenie nowego, lepszego miasta.

Weekend wraz z #DrużynaPrygla spędziliśmy na rozmowach z Mieszkańcami naszego miasta. Porozmawialiśmy o Radomiu, o potrzebach zmiany. Wzajemnie wymieniliśmy się wizją na tworzenie nowego, lepszego miasta. Dziękujemy wszystkim Mieszkańcom, których mieliśmy przyjemność poznać za miłe przyjęcie i inspirujące rozmowy!

Tak właśnie będę działać dalej jako Nowy Prezydent Radomia, będziecie częściej widzieć mnie na ulicach i Waszych osiedlach niż za biurkiem czy na zagranicznych wojażach! Do zobaczenia!

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!