Głos mieszkańca miasta o Piotrówce!

Głos mieszkańca miasta o Piotrówce, z której zrobiono wysypisko śmieci w samo sedno! Tymczasem brawo #DrużynaPrygla! Byłem na Piotrówce kilka dni temu, zrobiono z niej wysypisko śmieci. Rozumiecie? Z historycznego miejsca lokacji miasta! Wieczorem — na dzień przed konferencją prasową naszej Drużyny — około 19:00 – nagle „ktoś się wziął i sprzątnął” okolice krzyża.

Skoro nasza skuteczność jest tak wysoka, że wystarczy „fama na mieście” iż zamierzamy zrobić z tym porządek i już dzieją się cuda — to co będzie, gdy odzyskamy miasto dla Radomia.😉 Posłuchajcie Mikołaj Kurbiel naszekgo eksperta Urbanisty, co przeleciało nam przez palce przez te kilkanaście lat nic w tej sprawie nierobienia.

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!