Nie tylko w Dniu Kobiet, ale zawsze – tego dnia natomiast symbolicznie…

Życzę Wam drogie Panie spokojnego dzisiaj i bezpiecznego jutra w Radomiu, który docenia ważną rolę kobiet w naszej codzienności. Bezpieczeństwa dla Waszych dzieci, jak najmniej trosk o wnuki, pięknych chwil w małżeństwie, determinacji w oczekiwaniu, przyjaciół w koło – gdy nadchodzi samotność i zrozumienia, zrozumienia od nas mężczyzn i to od świtu do zmierzchu.
Szczerze i od serca, Robert Prygiel, kandydat na nowego prezydenta Radomia.

Dzień dobiega końca. Dziękuję za Wasze słowa poparcia. Nie spodziewałem się tak wielu miłych słów! Obiecuję, że jako nowy prezydent Radomia nie zawiodę. Dzień Kobiet dobiega końca, byliśmy dziś wraz z #DrużynaPrygla na ulicach Radomia, ale i w siedzibach kilku organizacji i zakładów pracy. Wasze uśmiechy były dla nas najlepszą nagrodą! Łukasz Białczak z tym naręczem kwiatów jak przyszły radny 😁 Teraz czas na kolejne spotkanie. Widzimy się już za moment na koncercie Lady Pank w RCSie! Trzymajcie się ciepło! Wasz Robert 😉
Foto dzięki uprzejmości: Szymon 'Fotak’ Wykrota (R)

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!