Drużyna Roberta Prygla zaprezentowana!

2 marca na pl. Corazziego odbyła się prezentacja kandydatów do rady miejskiej, którzy będą startowali z list Komitetu Wyborczego Wyborców Nowego Prezydenta Radomia Roberta Prygla. Była to także okazja do zaprezentowania programu, który Robert Prygiel planuje zrealizować po wygranych wyborach samorządowych.

Okręg nr 1

 1. WOJCIECH BERNAT – nauczyciel z wieloletnim stażem pracy w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu, dyrektor dwóch kadencji tej szkoły. Zakochany w Radomiu, żonie Annie i czwórce dzieci. Znający partie polityczne jak mało kto, dlatego zdeklarowany bezpartyjny.
 2. PAWEŁ CZARNOTA – prawnik zajmujący się bankowością i finansami, sędzia piłkarski, członek stowarzyszenia „Biegiem Radom”.
 3. KATARZYNA SKOWIERZAK – żona, matka dwóch wspaniałych synów. Ekonomistka z rozsądku – menadżer zespołu rockowego z wyboru. Wierzy w moc Radomia bo to, jak mówi – mój dom!
 4. MACIEJ URBAN – przedsiębiorca z Radomia, szczęśliwy mąż, działacz w Bezpartyjnych Samorządowcach.
 5. ANETA SUJKA – wieloletnia dziennikarka i prezenterka telewizyjna, szczęśliwa mama i żona. Propagatorka dietetyki i zdrowego żywienia wśród młodzieży.
 6. DANIEL WYDRA – student prawa, wielokrotny mistrz Polski oraz finalista mistrzostw świata i Europy w tańcu latynoamerykańskim. Obecnie nauczyciel tańca.
 7. ZUZANNA PRYGIEL – studentka, specjalistka ds. social media i właścicielka swojego pierwszego start-upu. Kreatywna, aspirująca na liderkę, otwarta na zmiany.

Okręg nr 2

 1. ŁUKASZ BIAŁCZAK – radomianin od urodzenia, mąż, ojciec dwójki córek. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, menedżer, ekonomista, kierownik licznych projektów edukacyjnych promujących kształcenie zawodowe. Zaangażowany w działalność społeczną i gospodarczą promującą polskie produkty i przedsiębiorczość. Od 2016 roku zarządza największą organizacją pracodawców, skupiającą najlepsze firmy w regionie radomskim.
 2. MATEUSZ GŁUCH – od urodzenia mieszka w Radomiu, ukończył studia na wydziale nauczycielskim, mąż i ojciec dwójki dzieci, sportowiec, brązowy medalista na Mistrzostwach Świata i pięciokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu.
 3. TOMASZ CHUCHAŁA – mąż, ojciec dwóch synów, nauczyciel, przedsiębiorca, wolontariusz, lider osób z „Ruchu Dobrobytu i Pokoju”.
 4. MAGDALENA MACIASZCZYK – żona i matka dwojga dzieci, babcia dwojga wnucząt, przedsiębiorca.
 5. CEZARY GUZAL – ojciec syna i córki, mąż nauczycielki, biegły przy sądzie okręgowym w Radomiu, rzeczoznawca samochodowy.
 6. ADA PAWŁOWSKA – rodowita radomianka, lada moment inżynier informatyk, od pięciu lat aktywna zawodowo. Wspomaga charytatywnie, szczególnie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chce zmienić Radom w miasto, z którego młodzi już nie będą wyjeżdżać, a nawet przyjeżdżać z innych części kraju.
 7. MAŁGORZATA FAVORITO – z domu Czortek, wnuczka honorowego obywatela Radomia. Ukończyła Zarządzanie Biznesem w College’u w Sydney. Mama 14-nastoletniej córki. Pracownik Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Komendzie Wojewódzkiej PSP Radom, Przewodnicząca OPZZ Konfederacji Pracy. Jej największą pasją jest taniec.

Okręg nr 3

 1. ANNA SZWED – spełniona żona i matka dwóch synów, od 17 lat pracownik Poczty Polskiej S.A.
 2. WIOLETTA KOPANIA – ekonomistka, handlowiec, działacz społeczny na rzecz praw człowieka, zawsze blisko potrzeb Radomian.
 3. PIOTR NYK – lokalny mikroprzedsiębiorca z wiedzą ogólną, znający również schemat funkcjonowania struktur samorządowych i mechanizmów ich działania. Nie unika trudnych pytań i nie zostawia ich bez odpowiedzi.
 4. AGNIESZKA GIERWATOWSKA – nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem, ławnik w Sądzie Rejonowym, aktywna charytatywnie i społecznie. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem Senatu RP i Medalem KEN. Nominowana do tytułu Nauczyciela Roku w Polsce i Dobroczyńcy Roku w Radomiu.
 5. WOJCIECH ŻALIŃSKI – szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci, pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej, od 18 lat dumny mieszkaniec Radomia. Siatkarski mistrz Polski oraz dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów.
 6. AGNIESZKA BIAŁKOWSKA – nauczycielka z wieloletnim stażem, doświadczona lektorka języka angielskiego, pedagożka specjalna, a także działaczka społeczna, dla której najważniejsze jest dobro, zdrowie i rozwój dzieci.
 7. ŁUKASZ MISZTAL – chrześcijanin, radomianin od urodzenia, działacz społeczny, pracownik samorządowy, dziennikarz.

Okręg nr 4

 1. DARIUSZ KOSIOR – profesor doktor habilitowany nauk medycznych, kardiolog, kierownik Kliniki Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego z Pracownią Elektrofizjologii Klinicznej, Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. To również kierownik medyczny wyprawy Polskie Himalaje w 2018 roku.
 2. ANDRZEJ PAWLUCZYK – wieloletni dyrektor Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, obecnie samorządowiec, sekretarz gminy Jedlińsk.
 3. FILIP WALIGÓRSKI – lider struktur Bezpartyjnych Samorządowców w regionie radomskim, działacz społeczny i były dziennikarz.
 4. KATARZYNA PIASEK – Radomianka od urodzenia, z wykształcenia administratorka, właścicielka własnego salonu kosmetycznego, mężatka, mama dwójki dzieci.
 5. KAMILA BEDNARUK – wspierająca żona i matka, kobieta przedsiębiorcza, cierpliwa, empatyczna i otwarta na drugiego człowieka.
 6. MARTA WILCZYŃSKA – mgr sztuki, społecznik, redaktor, Stowarzyszenie w Mocy.
 7. MICHAŁ ŻEROMIŃSKI – urodzony i wychowany w Radomiu, zawodowo związany ze sportem – boks to jego codzienność, praca i pasja.

Okręg nr 5

 1. ROBERT PRYGIEL – radomianin z krwi i kości, były sportowiec, trener, obecnie menadżer, kochający mąż i ojciec trójki dzieci.
 2. MARTA MARKOWSKA – otwarta na świat i ludzi działaczka społeczna, szczęśliwa żona i matka.
 3. KRYSTIAN AMANOWICZ – niezależny działacz społeczny, który podczas pandemii zagwarantował pomoc prawną lokalnym restauratorom i hotelarzom.
 4. ANDRZEJ SZPILSKI – magister inżynier, przedsiębiorca, obecnie na zasłużonej emeryturze. Mąż, tata, dziadziuś z ogromnym sercem, energią i chęcią do działania. Pasjonat sportu, historii, geografii i wszechstronnej wiedzy o świecie.
 5. KATARZYNA CZAJKOWSKA-WIĘCASZEK – żona i matka dwóch dorosłych synów, specjalistka od komunikacji i marketerka z wieloletnim doświadczeniem, która lubi żyć i pracować w Radomiu.
 6. MIKOŁAJ KURBIEL – z urodzenia Radomianin, z wykształcenia – urbanista i kilkuletni pracownik Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, z zamiłowania – działacz społeczny, a osobiście – dumny ojciec. Radnym miejskim chce zostać by służyć miastu, które kocha i jego mieszkańcom.
 7. EWA WIJATKOWSKA – Radomianka, przedsiębiorca, promotor zdrowego stylu życia, mama dwójki dzieci.

Nazywam się Robert Prygiel i kandyduję na nowego prezydenta Radomia. Tak jak Ty uważam, że Radom jest wspaniałym miastem o niewykorzystanym potencjale. Również uważam, że konieczna jest zmiana sposobu zarządzania Radomiem.

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Będziemy przekonywać Was moi drodzy krajanie, że warto, jest nam zaufać. Z jakimi hasłami idziemy? 

SŁUCHAĆ UWAŻNIE, 
REAGOWAĆ SPRAWNIE, 
DZIAŁAĆ SKUTECZNIE!

Wraz z „Drużyną Prygla” idziemy do wyborów z pewnym hasłem „Robert Prygiel, nowy prezydent Radomia!”, bo jesteśmy pewni swego i wierzymy, że dzięki ciężkiej zespołowej pracy możemy odzyskać Radom dla jego mieszkańców. Z jakimi hasłami idziemy?

Słuchać uważnie, reagować sprawnie, działać skutecznie!

Kontakt

kontakt@druzynaprygla.pl
+48 787 004 117

Dołącz do nas!